RSS / diskuze diskuze

Diskuze

Přispívat do diskuze mohou jen registrovaní uživatelé


128228328428528628728828929029129211648 příspěvků celkem

 [12] knedle (editor) 19.05.2007 15:10  

@adapos[3]: dej nam sem vedet, co je to za knihu – my ji hodime do db a k nemu i to vydani, ktere je v Narodni knihovne – ty si ji pak hodis do sve knihovny jako originalni vydani – takove specialitky nema cenu osetrovat :)

@#[10] doplneno

 [9] SLIM 18.05.2007 21:46  

@knedle[7]: Už jsem ten seznam povídek posílal zároveň s obaly na Makakuka.Jinak např.Lucifer,Jiřího obchod,Permafros­t.Pokud se podíváš na ty obaly tak je to stejné jako Povídky od G.R.Martina.Tzn.že je to možná taky přetisk nějakýho samizdatu.

 [8] SLIM 18.05.2007 21:37  

@knedle[7]: Je to detektivka,ale jsou v ní použity sci-fi motivy.Úryvek z přebalu knihy…Má/kniha/pů­dorys detektivky,využívá přitom bohatě motivů vědeckofantas­tických příběhů,odehrává se ovšem na této planetě,v tomto století…Četl jsem ji už hodně dávno a tak si to už nepamatuji konkrétně o co tam šlo.

 [7] knedle (editor) 17.05.2007 22:26  

@#[4] podle recenze na scifiworldu, je to detektivka – pokud je to opravdu tak, tak zde nema co pohledavat

  • co na oznaceni \„detektivka\“ ostatni?

@#[6] hledal jsem tuto knihu (NKC, jyxo, google) a nedohledal – muzes napsat vice? alespon seznam povidek

@SLIM[5]: ani nevim – zkontroluju

 [5] SLIM 17.05.2007 21:11  
Antikvariát

Už nejede vůbec?

 [3] adapos 17.05.2007 18:58  
Kopie knih

V nabidce knihovny jsou elektronické tvary, ale mě zajímá toto: nechal jsem si v Národní knihovně okopírovat jednu knihu, existuje pouze 1 výtisk a pouze v této jediné veřejné knihovně. Takže jak bych si tuto kopii zapsal do své knihovny zde na webu? Knihu jsem dokonce nechal vyvázat do pevné vazby, takže má i jiný obal. Není to ale stále žádné nové vydání, není to tedy ani vlastní vydání, ale zájem o přečtení by mohl být.A.P.

 [2] knedle (editor) 17.05.2007 02:56  
odpovedi v ramci psani prispevku

pri psani sveho prispevku muzete \„odpovidat\“ na nektery z drive napsanych prispevku – a to tak, ze kliknete tlacitkem mysi na poradove cislo prave toho prispevku, na ktery chtete reagovat. do pole pro vas text se vlozi specialni sekvence znaku, diky ktere system pri zobrazeni pozna, na ktery prispevek bylo odpovidano

priklad: @knedle[1]: pseudoreakce na muj prvni prispevek – pokud najedete na tento odkaz s poradovym cislem, mela by se pod ukazatelem mysi zobrazit prave ona puvodni zprava – zdroj pro reakci

pocet reakci v jednom prispevku neni omezen

 [1] knedle (editor) 17.05.2007 02:54  
prvni, prvni, prvniiiii

Takze davam do provozu mistni diskuzi – urcite v ni budou chyby, tak se nebojte je nahlasit

prispivani do diskuze je mozne jen po prihlaseni, ale cteni neni nijak omezeno

aktualne mam nastaveno 30 prispevku na stranku – uvidime, zda to bude moc ci malo

protoze delam stale jen v opere, kdyby jste narazili na nejake nefunkcnosti v IE nebo FF (nebo jinde), dejte zde vedet

sekce Chyby a pripominky jsem ted zrusil – ale v db zustava, nez vse doupravim – vase prispevky si tam urcite jeste jednou projdu a nejak se k nim pokusim zaridit

128228328428528628728828929029129211648 příspěvků celkem
Po diskuzní stránkách se můžete pohybovat také pomocí šipek na vaší klávesnici:
stránka starších příspevků = šipka vpravo
stránka novějších příspěvků = šipka vlevo


WebArchiv - archiv českého webu